×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

اخبار داغ

true
it is true
true
true
حب و بغض مبنای نوشته های کانال شارنشین است / عقد قرارداد با وکلای با سابقه کاملا قانونی و مسبوق به سابقه است

 

به گزارش قه لا ، کانالی تلگرامی تحت عنوان ” شارنشین ” چندین ماه است با انتشار مطالب و مکاتبات اداری سعی در تخریب اعضای شورای شهر و شهرداری مریوان دارد و در یکی از تازه ترین موارد منتشر شده اقدام به انتشار مکاتبه یکی از وکلای با سابقه با شهرداری مریوان کرده است و با خطاب قرار دادن ریاست شورای شهر مریوان ، آن را هدر دادن بیت المال عنوان نموده است؛ که شورای شهر مریوان طی جوابیه ای کوتاه به این مسئله واکنش نشان داد.

 

متن کامل جوابیه به شرح زیر است:

 

چندین ماه است که کانال تلگرامی شارنشین با مدیریت یکی از کارکنان دولت به بهانه های مختلف و بعضا فراقانونی اقدام به تخریب اعضای شورای شهر ، شهردار و پرسنل شهرداری می نماید و البته انتشار اسناد و مکاتبات اداری را در دستور کار خود قرار داده است که کاملا خلاف قانون است و این تخلفات از یک کارمند دولت بعید به نظر می رسد.

 

هرچند در این مدت این کانال تلگرامی را در حدی ندیدیم که واکنشی به مطالب و موارد منتشر شده آن داشته باشیم، اما بر خود لازم دیدیم تا به عنوان نمایندگان مردم و صرفا جهت تنویر افکار عمومی مواردی کوتاه را به سمع و نظر شهروندان برسانیم تا بیش از این با شعور شهر و شهروندان بازی نکند و حب و بغض را مبنای نوشته هایش قرار ندهد.

 

این کانال تلگرامی در یکی از آخرین پست های خود اقدام به انتشار مکاتبه یکی از وکلای با سابقه شهر با شهردار مریوان کرده و با خطاب قرار دادن ریاست شورای شهر آن را هدر دادن بیت المال عنوان کرده است. البته معلوم نیست که این کارکن دولت در چه جایگاهی این حکم را صادر کرده است؟

 

لازم است تا به عرض شهروندان برسانیم که عقد قرارداد با وکلای با سابقه در شهرداری مریوان مسبوق به سابقه است و در ادوار گذشته نیز این امر صورت پذیرفته است. همچنانکه در دور گذشته نیز سه تن از وکلای این شهر با شهرداری مریوان طرف قرار داد بوده اند و بازهم شاهد محکومیت های میلیاردی شهرداری بودیم . چنانکه تنها در دو پرونده بیش از ۱۶ میلیارد محکومیت به شهرداری مریوان تحمیل شد؟ مگر ان محکومیت ها بیت المال نبود؟ یا شما آن زمان شهروند این شهر نبودید که دم برنیاوردید؟ آیا آن هزینه پرداختی به وکلای طرف قرار داد هدر دادن بیت المال نبود؟ شما آن زمان کجا بودید؟ یا بودید و منافع شخصیتان تامین می شد که ساکت بودید؟

 

شورای شهر مریوان به در خواست شهردار مریوان مورخه ۲۱ آبان ماه سالجاری طی بند اول صورتجلسه شماره ۸۶ که بر روی وبسایت نیز موجود است مصوب کرده است که شهرداری مریوان می تواند در پرونده های مهم و پیچیده با امید باغانی از وکلای با سابقه و توانمند مریوانی قرار داد ببندد تا شهرداری در اثر محکومیت ها دچار ضرر و زیان نشود. و البته هیچ محکومیتی در این مدت نداشته ایم، حال این موضوع چرا شما را عصبانی کرده است و آن را هدر دادن بیت المال می دانید جای سوال است.

 

البته طبق مصوبه شورای شهر مریوان عقد قرار داد کاملا بر اساس تعرفه های قانونی صورت پذیرفته است و بسیاری از مشکلات حقوقی و محکومیتی شهرداری از این طریق رفع شده است.

 

ما امیدواریم که این کانالک تلگرامی غیر مجاز بیش از این حب و بغض را مبنای نوشته هایش قرار ندهد و اگر نقد و یا پیشنهادی دارد در راستای کمک به مجموعه مدیریت شهری و آبادانی بیشتر شهر آن را منتشر کند تا شهروندان فهیم مریوانی خیال نکنند که منافع وی در سیستم جدید برآورد نشده و موضع گیری های شخصی را مبنای کارش قرار داده است.

 

شورای شهر مریوان

 

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false